Je nám líto, ale inzerát byl již smazán.

Podobné inzeráty

Brankářské rukavice Florbal Unihoc
Před 3 dny - Středočeský kraj - BAZOS
Dobrý den, Prodám brankářské rukavice - Unihoc Basic Packer black. Vel... (více v detailu)
Před 1 dny - Středočeský kraj - BAZOS
Dobrý den, Prodávám brankářský set. Velikost kalhot a hořejšku je S. Používaná při ... (více v detailu)
2 500
 Kč
Brankářské rukavice WILLPOWER
Před 2 dny - Ústecký kraj - BAZOS
Prodám špičkové brankářské rukavice WILLPOWER vel.9 jsou nové jen rozbalené.na rukavicích ještě fólie.
Ústecký kraj
1 300
 Kč
Florbalová brankářská maska Jadberg, velikost S
Před 3 dny - Kraj Vysočina - BAZOS
Florbalová brankářská maska Jadberg, velikost S, stav viz. foto.
Před 3 dny - Zlínský kraj - BAZOS
Dětské fotbalové brankářské rukavice Umbro Sala Glove - Jnr, které se hodí především na trénink. Rukavice mají pohodlné u... (více v detailu)
Unihoc Shaft flex 27
Dobrý den, Prodám florbalovou hůl Unihoc Flex 27 ve velmi dobrém stavu. Florbalka je nedávno koupená, hrací doba 26 t... (více v detailu)
1 600
 Kč
STIGA hokej
STIGA hokej
Před 1 dny - Moravskoslezský kraj - BAZOS
Prodám STIGA hokej, stav nového, hráno cca 1 hodinu. Osobní převzetí.
Moravskoslezský kraj
600
 Kč
Šachy DGT Centaur
Přidáno včera - Plzeňský kraj - BAZOS
Prodám zánovní šachový počítač. Kompletní sada - šachovnice,figurky + 2x dáma,nabíječka, krabice a návod...vše 100% stav.Lze používat i bez připojení k el. síti, má integrované baterie - možno hrát bez problému celý den. Přizpůsobuje se vaší síle (ELO 300 - 3000).Rozměr 40x44 cm, pole 4,8 cm, král 86 mm.Obsahuje tři herní režimy, díky kterým se budete ke svému Centaurovi rádi vracet. Přátelský režim dává solidní šanci na výhru. Během hry Centaur analyzuje hru a určuje vaši herní sílu. Bude hrát na vaší úrovni, takže budete mít odpovídajícího soupeře. Režim „Výzva“ je o něco náročnější. Je to výborný režim, pokud chcete zlepšit své šachové dovednosti a hrát proti soupeři, kte... (více v detailu)
Plzeňský kraj
5 999
 Kč
Brankarska vesta CCM eflex 5 pro
Přidáno včera - Moravskoslezský kraj - BAZOS
Prodám sezónu chytanou brankářskou vestu CCM eflex 5 pro. Velikost L. ... (více v detailu)
8 000
 Kč
Prodám brankářské rukavice, nové, různé značky. Převážně velikost 8,5
Neuvedeno
Šachová sada s šachovnicí
Prodám egyptskou ruční řemeslnou šachovou sadu. Šachovnice má rozměry 51... (více v detailu)
4 800
 Kč
Kokosove vlakno 3ks
Přidáno včera - Hlavní město Praha - BAZOS
Prodam 3ks dekoracniho kokosoveho vlakna,zlute je rozbalene,ale nepouzite. Idealne osobni predani v Praze
Hlavní město Praha
70
 Kč
Karambolovy stul + prislusenství
Prodam karambolovy stul PROKOL 210 + osvetlení a koule.
10 000
 Kč
Prodám kulečník
Dobrý den prodám nový ještě zabalený kulečník mírně poškození na hraně stolu v délce cca8cm hře nevadí.od... (více v detailu)
5 500
 Kč
Únikovka: R.U.R. desková hra
Desková hra. K vyzvednutí Praha 4, zast. Michelská. Jako nová.
150
 Kč
Brankářský set/florbal
Před 2 dny - Středočeský kraj - SBAZAR
Prodám kompletní brankářskou sadu na florbal, k dispozici jsou dvě (vel. 130 a vel. 140). Sada obsahuje masku Tempish Hector Basic , Tempish Newgen brankářské kalhoty a vestu, chrániče kolen (XS/S a XXS) a rukavice (7/8 let a 9/10 let). Koupeno... (více v detailu)
3 500
 Kč
Boxerské rukavice
Před 1 dny - Královéhradecký kraj - BAZOS
Prodám boxerské rukavice a rukavice na MMA. 1) Boxerské rukavice 10oz. 2) Rukav... (více v detailu)
Královéhradecký kraj
Neuvedeno
101 Společenských her
Z důvodu nevyužívání prodám sadu společenských her. Set obsahuje nejrůznějších 101 společenských her, které lze zahrát a vybrat z nabídky. Hra je téměř nová (rozbalena a využita 3x) V případě zájm... (více v detailu)
80
 Kč
Manželství hrou & Tchýně to zařídí
Z důvodu nevyužívání prodám sadu 2 společenských her. Set obsahuje možnost dvou her - Manželství hrou (určeny pro zábavu ve dvou) a další hra Tchyně to zařídí. Hra je téměř nová (rozbalena a využita 2x) V p... (více v detailu)